Turkish Turkish

Merhaba ben E.K.
Birkaç ay önce rutin kontrolüm sırasında uterusta büyük bir kitle olduğunu öğrendim. Haliyle çok tedirgin oldum, korktum. Ameliyat olmam gerekiyordu ve bunun için en iyisini seçmeliydim. Bir sağlık çalışanı olarak çevremde çok fazla doktor arkadaşım vardı bu ameliyatı yapan. Fakat ben o güveni alamıyordum hep bir şeyler eksikti. Yoğun araştırmalarım sonucu karşıma Dr. Fatih Şendağ çıktı. İlk fırsatta muayene olmak için İzmir’e geldim. Benim hayatımı bir anda değiştiren ve karartan bir olay Fatih beyin özgüveni ve açıklamalarıyla olağan bir hal aldı. O an karar verdim en kısa sürede bu ameliyatı olacaktım ve doktorum Fatih Şendağ olacaktı.
Fatih bey ve ekibindeki Selda hanım inanılmaz başarılı. Selda hanım çok ilgili aklıma takılan bütün soruları o kadar güzel cevapladı ki. Yılladır tanıyormuşum ve benim için en iyisini yapmaya çalışan yakın bir arkadaş gibi..
Benimle aynı sıkıntıları yaşayan arkadaşlara tavsiyemdir ki fazla araştırmalarına gerek yok. Bu işin en iyisi Fatih Şendağ ve hemşiresi Selda hanım.

Her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki karşıma çıktınız.


Sevgilerimle
05.04.2022

E. K.

TESADÜF ESERİ KONUŞTUĞUM BİR ARKADAŞIMIN ISRARIYLA TANIŞTIM FATİH HOCAM VE SEVGİLİ ASİSTANI SELDA HANIMLA, BÜYÜK BİR MYOM AMELİYATINI SORUNSUZCA ATLATTIK ÇOK ŞÜKÜR. İYİKİ TANIŞMIŞIM DİYORUM.
SEVGİLER
SENEM GÖZDE AYDOĞAN

SENEM GÖZDE AYDOĞAN

FATİH BEYİ TANIMADAN ÖNCE ÇOK KORKULARIM VARDI. HOCAMIZI GÖRDÜKTEN SONRA ÇOK UMUTLU OLDUM. AMELİYATTAN ÇOK KORKUYORDUM. HİÇBİR DOKTORA GÜVENEMİYORDUM. FATİH BEYE ÇOK GÜVENDİM. O ŞEKİLDE AMELİYATA KARAR VERDİM.08.03.2022
MERYEM DOĞANOĞULLARI

MERYEM DOĞANOĞULLARI

21.12.2021
Dr bey’e çok teşekkür ederim.Çok problemli bir dönemde tanıştık ,bir çok şikayetim vardı ilk görüşmemizde beni çok rahatlattı ,hemen muayene ve ameliyat yaşadım.Dr bey’in sayesinde bu zorlu dönemi çok rahat atlattım.Ve bu gün tam bir hafta oldu ,tüm şikayetlerimden kurtuldum çok rahat bir ameliyat geçirdim .

Tüm ekibine teşekkür eder,saygılar sunarım.


Yasemin Karaayvaz

Yasemin Karaayvaz

07.12.2021
Fatih Bey İle ilgili çok iyi yorumlar duymuş ve o sebeple kendisine gelmiştim. Laparoskopi ile rahim ameliyatı olmaya hocamı dinledikten sonra ikna oldum ve çok hızlı bir kararla ameliyatımı bir hafta içinde oldum.
Ameliyat sonrası iyileşme sürecim hızlı ve rahat oldu .Selda Hanımda sürecimle ilgili takibimi ve alakasını eksik etmedi.
Hem sevgili doktorum Fatih Şendağ hoca’ya hem de tüm ameliyathane ekibine ve Selda Hanım’a çok teşekkür ederim.
Bu ameliyatı başka bir doktora yaptıramazdım.Çok detaylı ,çok ince çalışılan yetenek isteyen çok özel bir teknik .Video kayıtlarını da doktor bey izletti .Çok etkilendim.
Endişeli girdiğim ameliyatımdan sonra yeniden doğmuş gibi hissediyorum.
Tüm kalbimle müteşekkirim Fatih Bey ‘e
Ebru SAVUT

Ebru SAVUT

Doğumdan sonra yaşadığım rahim sarkması şikayetim 1 yıl sonra arttı ve 2. Evreydi.Pelvik ağrılarım ve kasık ağrılarım başlamıştı,zamanla ağrılarım şiddetlendi ve doktoruma başvurdum .ve ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve Fatih hocama yönlendirdi .Fatih hocama muayeneye gittiğimde ağrıdan yürüyemeyecek bir vaziyetteydim.Ameliyat oldum ve ağrılarım dindi acı çekmedim çok kolay atlattım.Şimdi 1 ay geçti ve hiçbir şikayetim yok.Fatih Hocam ve ekibine çok teşekkür ederim her şey için…

Müslime Nur DİNÇ

Müslime Nur DİNÇ

Merhaba Ben Burcu;
Fatih Hocam ile kesişen yolumuzu kısaca yazmak gerekirse ;
Bundan iki yıl önce koyulan kist tanımla başladı serüvenimiz.Aydın’da farklı bir çok hekime başvurdum .Geçmeyen ağrılar iyice günlük hayatımı etkilemeye başlamıştı .Bunun bir kist değil de Endometriozis olduğunu çok sonra öğrendim .Bir sürü ilaç tedavisi antibiyotikler ve dahası…
Sonra bir hekimden ‘’FATİH ŞENDAĞ’’ a gitmelisin dedi.Daha önce açık ameliyat oldum endometriozis tanısıyla her şey geçti sandım ama yeni başlamıştı .Fatih hocama geldim ,beni okadar pozitif ,rahatlatıcı ve açıklayıcı anlattı ki süreci daha ilk muayenede anladım.Kapalı ameliyat olacaktım ama önceki deneyimlerimden dolayı korkum çok fazlaydı.Ama bunu da çok rahat atlattım. Hiç korktuğum gibi olmadı.Doktorum hemşireler ,herkes çok yardımcı oldu.Ameliyattan bir hafta sonraki kontrolümden yazıyorum ne bir ağrı ,ne sızı çok şükür hiç bir şey kalmadı . Önce gitmiş olduğum hekimlerden kaçma sebebim korku ve ağrıydı,güvenebilmek çok önemli ben Fatih Hocama gözüm kapalı güveniyorumve her şey için ekibine ve kendisine çok teşekkür ederim.


Burcu KORKMAZ

Burcu KORKMAZ

Şuan mutlu bir şekilde Fethiye memleketime siz Fatih Bey sayesinde döneceğim. Yardımcınız sayesinde de düşündüğüm tarihten öncesine ameliyat tarihi almak da çok doğru bir kararmış tatilde stresten kurtulmuş oldum. Lütfen bu sorununuza hemen benim gibi çaresine baktırın bir bilen tabiki Fatih Şendağ’la daha fazla ilerlemeden. Herşey için tekrar çok teşekkür ederim. İyiki varsınız görüşmek dileğiyleŞengül YİĞİT

Şengül YİĞİT

Değerli Hocam,

Uzun araştırmalar sonucunda, hem meslektaşlarınızdan, hem eski hastanızdan sizin isminizi duyduk. Başta endişelerim ve korkularım vardı. Ta ki sizinle tanışana kadar. Size muayeneye geldikten sonra endişelerim ve korkularım azaldı, bir hafta içerisinde ameliyat olmaya karar verdik. Ameliyattan sonra kısa sürede ayağa kalkmam , kendimi iyi hissetmem , siz ve ekibiniz sayesinde oldu. Emekleriniz , bilgi ve tecrübeleriniz için size ve ekibinize teşekkür ederiz.Pınar A. DOĞAN
04.02.2022

Pınar A. DOĞAN

07.02.2022

Çok çoook Değerli Sn. Fatih Hoca;
Yıllardır ertelediğim, acı ve korku dolu zamanlardan sonra gözü kapalı güvendiğim tek doktorum oldunuz. Bu tür rahatsızlıkların insanın hayat kalitesini çok olumsuz yönde etkilediğini birebir yaşadım. En az 10 doktorla görüştüm. (Çok enteresan yorumlar da duydum?)
Bu kadar yetenekli ve mütevazi bir doktorla hiç karşılaşmadım. Ameliyat videosunu izlediğimde sizin yaptığınız işe bir kez daha saygı duydum.
Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.

İyi ki sizi tanımışım ve bu doğru kararı vermişim. Bu tür sıkıntılar yaşayan herkese gözü kapalı tavsiye edebileceğim tek doktorsunuz.

Tekrar çok çok teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle
Özlem Şamhal

Özlem Şamhal

Tüplerimde olan enfeksiyonlar sebebiyle ani bir şekilde hastaneye kaldırıldım. Ameliyat öncesi hastane sürecinde önceden hiç operasyon geçirmediğim için çok gerilmiştim. Ne yapacağım veya ne zaman ameliyat olacağım netleşmediği ve daha önceden Prof. Dr. Fatih Şendağ’ la bir kez görüştüğüm için ve daha önceden Prof. Dr. Fatih Şendağ’ la bir kez görüştüğüm için tedirgin hissediyordum. Yardımcısı hemşire Selda hanım, Dr. Ulviye Hanım doktor ile iletişim kurulana dek bana yardımcı oldular ve bilgi paylaştılar. Doktorumla da görüşünce ve ek bilgileri alınca biraz olsun sakinledim. Ameliyat kararını hemen almaları, yapılacakları detaylı açıklamaları aniden bunu hiç yaşamamış bir hasta olarak beni rahatlattı. İlaç tedavilerim yapıldı, ameliyata alındım ve sonrasında herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Kaygılarım bitti, ağrılarımdan ve sancılarımdan kurtuldum. Ameliyat sonrası hemen yürüyebilmek ve hatta ertesi gün katı gıdaya geçip tuvalete çıkabilmek moralimi yükseltti. İltihap veya dikiş yanması yaşamadım. Artık 2 haftalık bu kabus sürecim sonrası düşündüğüm tek şeyin normal olan karın şişliğim olması komik ama mutluluk verici. Sıkıntılarla başladığım bu durumu gülümseyerek tamamladım. Başta Prof. Dr. Fatih Şendağ’ a, ekibine ve sevgili Selda Hanım’a teşekkür ederim.


Müge Öktem

Müge Öktem

Aşırı adet kanamaları ve halsizlik şikayetiyle Fatih beye muayene oldum. Rahim içi ve etrafında çokça myom olduğu için ameliyat olmam gerekiyordu. Öncesinde damar yolu dahi açılmasından korkan ben çokça stresli ve panik olmama rağmen Fatih bey ve ekibi sayesinde çok rahat ameliyat süreci geçirdim. çok zor ve meşakkatli bir ameliyat olmasına rağmen şuan daha sağlıklı hissediyorum. Fatih Beye Rahmimden büyük titizlikle çıkardığı 55 miyom için ve bu sürecin her aşamasında bana güven verdiği için teşekkür ediyorum.


15.02.2022
Hastanız..

Hastanız

Tavsiye üzerine Fatih Beye geldim ve çok memnun kaldım ameliyatım çok başarılı geçti sayesinde çalışanı ve doktor beyin ilgisinden çok memnun kaldım.Selin Boyacı
14.02.2022

Selin Boyacı

Adım Irmak Erol, 28 yaşındayım.
3 sene önce endometriozis teşhisi konuldu.
Devamında; hem endo’dan kaynaklanan rahatsızlıklar, hem de aldığım hormon ilaçlarının yan etkileri nedeniyle çözümler aramaya başladım. Dr. Fatih Şendağ’ın gerçekleştirdiği laparoskopik ameliyat olasılığını öğrenince ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat süreci çok rahat geçti. Karnımda 4 tane küçük bandajla uyandım.2.gün yürümeye başladım.1 hafta sonra mobilitem iyice arttı. Fatih bey ameliyatın çok başarılı geçtiği ve sol yumurtalıkta, bildiğimiz kist dışında idrar yolunda ve önceden bağırsaklarda da endo dokusu temizlediği bilgisini verdi. Günlük hayatım endo nedeniyle çok negatif etkilendi. Bu ameliyatın benim için bir dönüm noktası olduğuna inanıyorum ve teşekkür ediyorum30.12.2021

Irmak Erol

Sevgili Hocam,


Öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum.2.5 yıllık evlilik sürecimde myomlarımdan dolayı rahim alınması söylenmiş olup bir vesile ile sizler ile yolum kesişti. Rahmimi koruyarak beni miyomlarımdan kurtardınız.12.doktorumsunuz.Bana ve diğer hastalarınıza daimi şifa kaynağı olmanız duası ile sıra bebek sahibi olmakta inşallah hayırlısıyla.
NİHAL BOZKURT
24.12.2021

NİHAL BOZKURT

05.01.2022

İyiki fatih beyi tanımışım ve ameliyatımdan çok memnunum .
Çünkü önceki sezeryan ameliyatım açık olması sebebiyle çok zorlanmıştım.
Ağrım çoktu kapanmasıda zaman almıştı.
Fatih beye çok çok teşekkür ederim. Korkularım çoktu yine ilk ameliyattaki gibi olucak sanmıştım.
Kafamdaki soru işaretlerinin kalkmasına yardımcı olan bir ekibi vardı ve destek oldular onlarada çok çok teşekkür ederim.
İyiki varsınız iyiki tanımışım ileriki bebek evrelerimdede yanımda olmanız için gayret göstericem

FATİH BEYE VE EKİBİNE
SONSUZ TEŞEKKÜRLER
İYİKİ VARSINIZ
FATMA GÜLER

FATMA GÜLER

Ne desem az kalır , iyi ki varsınız!Sizi seven şarkıcınız
Ekin Bezirganoğlu

Ekin Bezirganoğlu

Sevgili hocam’a

40 yaşından sonra endometriozis hastalığı diye bir hastalık varmış öğrendim. Öğrenir öğrenmez panik,korku,depresyon,soru işaretleri…
Benim gibi pimpirikli bir kişilik, elbette 10 tane doktor gezecekti ama bu hastalıktan benim kadar bile ? bilgi sahibi olmayacak doktorların var olduğunu da görecekti…iyi ki…iyi ki pimpirikliyim ve iyi ki Fatih hocamla yolumuz kesişti.
Bana hastalığımla ilgili hazırladığım 2 sayfalık kompozisyon yazı ve sorularımı sabırla dinlediğiniz tüm sorularıma cevap olduğunuz için teşekkür ederim ? Asıl en büyük şükür ve minnetim ameliyatıma.. Her şey için çok teşekkür ederim.. İyi ki varsınız..
Elleriniz hiiç dert görmesin…

Sevgilerimle
BİLGE

BİLGE

İsmim Ayşen UYGUR, 25 Yaşındayım

Ortalama eylül ayının ortalarında bir anda kasık ağrılarım başlamıştı. Şiddeti çok fazla olduğu için her başlangıcında ağrı kesici içiyordum fakat günlerce geçmediğini fark edince bir doktora görünmeye başladım. 2 farklı doktor görüşü ve muayene sonucunda ilaç tedavileri ile geçeceği söylendi fakat ağrılarımda kesinlikle azalma yoktu. Zorlu geçen 3 ayın sonunda iyi ki dediğim Prof. Dr. Fatih Şendağ ile tanıştım. Kendisine muayene oldum ve beni değerli görüşleri ve başarılı tecrübeleriyle ameliyat konusunda bilgilendirdi. 21 Aralık tarihinde özel sağlık hastanesinde ameliyatımı gerçekleştirdi. (Kapalı ameliyat) Bugün tam 1 hafta oldu ve yüzümde gülücükler ile girdim kliniğe. Her zamanki gibi de Selda hanım neşeyle karşıladı. Sizler ile bu süreci kısada olsa paylaşmak istedim. Fatih hocam’a ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır çünkü her ne kadar operasyon geçirsem de, yaşadığım sancılı 3 aydan sonra Fatih Bey sayesinde ağrılar öncesindeki kaliteli ve keyifli hayatımda çok şükür geri döndüm.

Tüm ekibe çok teşekkür ederim
Ayşen Uygur
28.12.21

Ayşen Uygur

Menstrasyon dönemlerimde aşırı ağrı şikayetiyle doktoruma başvurdum. Karnımda aşırı ağrı ve hassasiyet vardı.
Fatih Hocama geldim ve çikolata kisti tanısı koyuldu. Ameliyat olmadan önce aşırı panik hali ve tedirgindim.
Ameliyat olmaktan korkuyordum. Fatih Hocam ve Selda Hanımın güler yüzü ve samimiyeti beni çok rahatlattı.Ameliyatımı oldum hemen kendimi toparladım. Aynı gün ayağa kalkıp yürüdüm ve 3 gün içinde eski hayatıma devam ettim. Kasık ağrım, hassasiyetim ve diğer şikayetlerim geçmişti. Hiç korktuğum gibi olmadı. Fatih Hocam ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

Suzan Dikmen

Suzan Dikmen

10.01.2022Fatih Bey,
Öncelikle her şey için size teşekkür ederek başlamak istiyorum.
Biliyorsunuz ki yurt dışında yaşıyorum ve ameliyatı nerede ve kiminle gerçekleştireceğim zihnimde çok yer kaplayan, beni endişelendiren bir konuydu.
Annem Dr. Nesrin Moğulkoç’un da çevresinin tavsiyeleri ile yolumuz kesişti. En doğru kararı doğru insanla verdiğimizi ?
Bugün ameliyatımın üzerinden tam bir hafta geçti ve kendimi çok iyi hissediyorum. Bu sizin başarıyla ve öz veri ile bu ameliyatı gerçekleştirmeniz sayesinde oldu. Yeniden teşekkür ederim.
Kendi ülkemde ve şehrimde yurt dışındaki teknik ve olanakların ve tecrübenin altında kalmayacak ve hatta üstüne çıkacak bir şekilde bu ameliyatı geçirdiğim için çok memnunum.
Benzer şikayetleri olabilecek herkese sizinle tanışmalarını ve çalışmalarını gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
Bu arada Selda Hanım’a da teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Bence kendisi çok özel bir insan. Profesyonel, sabırlı, cana yakın ve insanı rahatlatıcı tavrı ile iletişimlerde hep çok yardımcı oldu. Böyle birisi ile çalıştığınız için sizi de şanslı görüyorum ?
Umarım yollarımız güzel günlerde yine kesişir…Ceyda Moğulkoç

Ceyda Moğulkoç

Anne olma çocukluk hayalimdi. Fatih Hoca sayesinde hayallerimizi gerçekleştirmek için bir yola başladık. Rahimde tüplerimde sıvı birikmesi ve tüplerde tıkanıklık söz konusuydu. Bunun için bir operasyon geçirdim. Hocamıza bana hayal kurmama yardım edip bu yolda emin adımlarla yürümem için yardımcı olduğu için minnettar kalıcam. Varol Fatih Hocam.


Zarife Cantorun
15.03.2021

Zarife Cantorun

Syn. Prof.Dr. Fatih Şendağ Hocam, benim ameliyat konusundaki korkumu en aza indirdi ve güven verdi. Tüm tedavi seçeneklerini sunup değerlendirmeme yardımcı oldu. Fatih Şendağ Hocam,Selda Hanım ve Dilara hanıma ilgi,anlayış,yardımları ve başarılı tedavim için sonsuz teşekkür ederim…


Ayşegül Ö. Bato

Ayşegül Ö. Bato

Sevgili Fatih hocam sizinle uzun yıllar süren takiplerimi tedavimi takip altında tanışmamış oldu. İlk ameliyatımı 13 yıl önce siz yapmıştınız Endo hastası olan ben adını dahi söylemek istemediğim. Bu hastalıkla 19 yaşında tanıştım yıllar sonra sizi bulduk güvendim. 29/04/2021 rahim ve yumurtalıklarımı alınması için karar aldık size ve tüm ekibinize çok teşekkür ederim. Bu zorlu süreçte hatta süreçlerde yanımda olduğunuz için çok şanslıyım ayrıca Selda hanıma teşekkür etmek isterim. Şimdi kızımın doktorusunuz oda enim gibi çok şanslı Herşey için çok teşekkürler.

Özlem Demir

Özlem Demir

2016 yılında tanıştığım Fatih Hocam bir kez daha hayatımı kurtardı. Çikolata kisti yaşam standartlarımı tamamen bozmuştu. Başarılı bir operasyon ile Fatih Hocam beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine minnettarım.
Her şeyin için; Gülsem için binlerce teşekkür ederim.
Siz benim için çok değerlisiniz. Sayenizde iyileştim,s ayenizde anne oldum. Umarım benimki gibi sorunlar yaşıyan kadınlar bir an önce size ulaşır.


Pelin Yurtseverler
31.03.2021

Pelin Yurtseverler

Rahimde yaklaşık 3 cm uzunluğunda miyom vardı.
Uzun araştırmalarım sonucu yolumuz Sayın Fatih beyle kesişti.23 mart 2021 tarihinde ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyatım sorunsuz, başarılı bir şekilde bitti. Ameliyat sonrasında doktorum çok ilgili ve alakalıydı. Sayın Prof. Dr. Fatih Şendağ alanında ilklere imza atmış bir doktor. Ona güvendiğim için çok şanslıyım.

Tuğba Coşar

Prof. Dr. Fatih Şendağ ile ilk defa tanışıp ameliyat olma kararı verdim. Ameliyatın kapalı olması beni ameliyat sonrası hiç zorlamadı. Kendisinin bu teknolojiyi kullanması ile ilgili çok başarı öyküsü duydum ve hiç tereddütsüz (ameliyat korkum olmasına rağmen) başarılı bir ameliyat oldum. Kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Ayşe Belgin Dirin

.

Selen Yaren Kaynar

.

Nuray Yıldırım

Sayın Fatih Şendağ Hocam

Buraya ilk geldiğimde çok yoğun duygular içinde gelmiştim, korku, hüzün… Ve rendavum bile yoktu, aniden çaldım kapınızı ve Hayriye hanım 5 dk içinde gelebilir misiniz peki demişti, bende kapıdayım zaten dedim ve geldim yanınıza, sizin o sakin, huzurlu sesiniz beni gerçekten çok rahatlatmıştı. Her şey çok güzel gelişti ve ameliyatım çok iyi geçti emeğinize sağlık doktor bey, biz sizi çok sevdik inşallah bundan sonra güzel şeyler için sizi görmeye…( Doğum gibi ? ) Bu arada memleketlim olduğunu öğrendiğim Seldacımı unutamam, o moral bozukluğuyla ve maske yüzünden tanımadım bile ? Onun enerjisi bambaşka siz bence süper bir ekip olmuşsunuz. Başarılarınızın devamını dilerim hocam iyi ki varsınız…

Zümrüt Uluğ Özdoğan
( Çikolata kisti ve derin endometrosis)
25.09.2020

Zümrüt Uluğ Özdoğan

Çok memnun kaldım. İyi ki hocamı tanımışım ve ameliyatım çok başarılı geçti. Sıkıntısı olan hastaların hiç düşünmeden gelmesini tavsiye ederim. Emin ellerde olduğunuzdan şüpheniz olmasın.

Sema Melike Cingöz
18.09.2020

Sema Melike Cingöz

Fatih hocayı başka bir kadın doğum uzmanının referansıyla tanıdım.
Aşırı sancılı regl dönemlerime sebep olan çikolata kisti ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. İşinin ehli olduğunu başka referanslardan da duymuştum.
Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.

Nefise Nazar
17.09.2020

Nefise Nazar

2 yıldır uğraştığım Derin Endometriozis rahatsızlığından Sevgili hocamız Prof. Dr. Fatih şendağ sayesinde kurtuldum. 2 yıldır bir çok doktora gittim. Çoğu doktor operasyonu yapamayacağını söyledi Çoğu ise ilaç verip gönderdi.
Fatih hocamızı yeğenim sayesinde tanıdım. Ege Üniversitesinde doktor olan yeğenim hocamızı tavsiye etti. Kendisini de sosyal medyadan araştırdım. Benim çok zorlu olan bu ameliyatımı gözü kapalı yapabileceğini söyledi ve yaptı. Zor olanı başarmak onun prensiplerinden sanırım. Şifa veren ellerine çok teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişti. Sayesinde yeniden sosyal yaşantıma döndüm.

Saygı ve sevgilerimle
NURŞEN GÜNAL
24.09.2020

NURŞEN GÜNAL

2016 yılında tüp bebek tedavisine başladım. Beş defa başarısız transfer ile sonuçlandı. Bu olumsuzlukların sonucunda doktor arayışına başladık. Aile dostumuzun tavsiyesi ile Prof.Dr. Fatih Şendağ doktorumuzu tanıdık. İlk görüşmemizde adonomiyozis olduğunu ve bu şekilde hamileliğin zor olduğunu ifade etti. Ameliyat olmam gerektiğini, ben ve eşimle beraber daha önceki beş defa başarısızlıkla sonuçlanan tüp bebek tedavisini göz önünde bulundurarak, Prof.Dr. Fatih Şendağ çok başarılı bir doktor olduğu ve O’na güvendiğimiz için ameliyat olmaya karar verdik. Ameliyatım çok başarılı geçmesi, operasyon sonrası bize her konuyu ve tedaviyi titizlikle anlatması, Doktorumuz Fatih Şendağ’ı tanımamız bizi çok mutlu etti.

Canan Yorulmaz
28.09.2020

Canan Yorulmaz

Değerli doktorum Fatih bey, 28.09.2020

25.08.2020 tarihinde yaptığınız laparoskopik ameliyat sayesinde uzun süredir muzdarip olduğum 10cm’lik myomumdan hiçbir ağrı, sızı ve sıkıntı çekmeden kurtuldum. Sizin gibi profesyonel, işinin ehli bir doktorla karşılaşmak benim için büyük bir şans oldu. İyi ki varsınız ! Elleriniz dert görmesin.

Bengül Tuncer Bengisu

Bengül Tuncer Bengisu

YAPRAK İNAL SEZER – 26.08.2020

Yıllık jinekolojik muayenede yumurtalıklarda (her ikisinde de) kist olduğu ve eğer gebelik düşünüyorsam bu kistlerin alınması gerektiği söylendiğinde hemen araştırmaya başladık böyle bir operasyonu kim yapar, gerekli mi diye.
Çaldığımız tüm kapılar, sorduğumuz tüm doktorlar etrafımızdaki tüm tanıdıklar tek adres olarak Prof.Dr. Fatih Şendağ’ı gösterdi.

En yakın zamana aldığımız rendavuyla hem kendisini hem ekibini tanıma fırsatı bulduk.Teşhis, soruların cevaplanması, sigorta ile ilgili süreçler, hastaneye yatış, ameliyat, sonrasındaki sorular kısacası başından sonuna tüm süreçte her türlü soruya cevap bulabildik.

Tüm süreci kafamızda hiç soru işareti olmadan tamamladık.
Bize bu sürecin bu kadar rahat geçmesini sağlayan başta Fatih bey ve Selda hemşireye çok teşekkürler.
Not: Bu satırlar hayatında ilk kez ameliyat olan biri tarafından yazıldı 
Sevgiler
Yaprak İNAL SEZER

YAPRAK İNAL SEZER

NURİYE ÖLMEZ YILMAZ – 27.08.2020

Bende yaklaşık 10 yıldır devam eden anemi rahatsızlığı vardı. Sürekli tedavi oluyordum, değerlerim biraz yükseliyordu fakat regl kanamalarımdan dolayı tekrar düşüyordu. Son iki yıldır ilaçlara karşı alerjim oldu, böyle olunca işim daha zor oldu. Birkaç kez eritrosit kan verildi ama tekrar düşüyordu değerlerim. Bütün jinekologlar histeroktomi öneriyorlardı. Ben çok korkuyordum olmaktan. Artık hemoglobinim 6 değerlerine düşünce korktum ve doktor arayışına başladım. Bir doktor arkadaşım Fatih Şendağ’ı önerdi ve geldim muayene oldum. Doktor bey’de operasyon şart dedi ve single port histerektomiden bahsetti, bana güven verdiği için evet dedim, üç gün sonra ameliyat oldum. Yalnız göbekten girilmişti, başka bir kesim yoktu, biraz ağrılarım oldu, iki gün hastanede kaldıktan sonra çıktım. Bugün bir haftam oldu, çok daha iyiyim. İyi ki bu kararı verip Fatih hocama ameliyat oldum diyorum. Çok teşekkür ediyorum hocam, iyi ki varsınız.

NURİYE ÖLMEZ YILMAZ

MELVİN YÜKSEL - 2020

Evrim Berberoğlu hanım’ın tavsiyesi ile Fatih Şendağ hocamızda ameliyata karar verdik. Ameliyat öncesi ve sonrası bize verdiği güven dolayısıyla hiç bir kaygı ve endişe yaşamadık.
Ameliyatımız sorunsuz ve başarılı geçmesi bizi çok mutlu etti. İlginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

MELVİN YÜKSEL

ECE ÖZCAN – 27.08.2020

4 yıl önce miyom teşhisi aldım; Ancak ameliyat korkusu nedeniyle yıllarca öteledim. Kontrollerim sırasında miyomun 10cm oldupunu öğrenince korkum daha da arttı. Bu sefer kaçışım yoktu. BU aşamada bana kalan tek şey en iyi hocayı bulmak oldu. Fatih Hoca’ya gözüm kapalı ameliyatımı oldum. 10cm’lik kitleyi rahmime tek bir zarar gelmeden çıkardı. Hocama minnettarım iyi ki var 

ECE ÖZCAN

B.H 01.08.2020

Rahmimde oluşmuş olan 11cm ve 3cm’lik 2 miyomum için dört farklı doktora gittim.Tüm doktorlar alınmasından yanaydı fakat büyük miyomlar oldukları için sezeryan ile alabileceklerini söylediler. Araştırmalar sonucu miyomlarımı laparoskopik yöntemle alabilecek tek isim Fatih hocayı buldum.
Muayene sonrasında kendisine güvenim tamdı, Fatih hocayla bir sonraki görüşmemiz ameliyathanede oldu. Gerek ameliyat öncesi, gerek ameliyat sonrası tüm ilgileri için başta Fatih hoca olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim.

B.H

Fatih bey ile iletişime başka bir özel hastanedeki kontrolümden sonra doktorumun tavsiyesi üzerine tanıştım.
Daha sonra kuzenimin de miyom ameliyatını yapan doktor olduğunu öğrendim. O yüzden de daha bir güvenle girdim ameliyata. Ameliyat sırasında tam 10 tane miyom çıkarıldığını öğrendim. İyi ki de tavsiye üzerine Fatih bey’e geldim.
İnşallah en kısa zamanda da toparlanıp çocuk sahibi olmak için tekrar gelicem. Fatih Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler ederim. İyi çalışmalar dilerim

10.09.2020 Esra Koyuncu

Esra Koyuncu

EMEL KESİKOĞLU
07 Eylül 2020

40 yaş 2 sezeryan sağlıklı doğumum var. 2016’daki 2. Sezeryan doğumum sonrası regl sonrası devam eden leke tarzındaki kanama şikayetim sonucu teşhisin dış merkezde ancak 4 yıl sonra konulabildi. (istmosel olarak)
İstmosel teşhisi alarak Prof. Dr. Ftaih Şendağ hocamıza başvurdum. Muayenehanesinde görev yapmakta olan Hayriye hanım ve Selda hanımın yakın ilgileri son derece nazikdi. Fatih hocamız tedavimi ötelemeden 5 gün sonraya operasyon rendavusu verdi. Ameliyat sorunsuz olarak gerçekleşti. Cerrahi sonrasındaki toparlanma sürecine göre 3. Bebek için tekrar Fatih Hocamızın görüşlerine başvuracağız.

EMEL KESİKOĞLU

Merhabalar ben A. Ç ,

Miyomlarla ilgili şikayetlerim hakkında Prof. Dr. Fatih Şendağ’a geldim.
Miyom boyutlarını daha önceden biliyordum ama ameliyattan hep kaçtım. Küçüleceğini umuyordum ama günden güne büyümeye devam ettiler. Diğer doktorlar hep açık ameliyat yapılması gerektiğini söylediler. Ben de ameliyat sonrası iyileşmek daha zor olduğu için açık ameliyat istemedim.
Arkadaşlarımın sayesinde Prof. Dr. Fatih Şendağ ile yollarımız kesişti. Kapalı ameliyat olacağını ve iyileşme sürecinin hızlı olacağını söyledi. Böylelikle ameliyata ikna oldum. Şu an 1 hafta oldu ameliyat olalı ve kendimi iyi hissediyorum.
Patoloji sonuçları da iyi çıktı. Bunun için Fatih beye, Selda Alphana, Hayriye Avcısoyluya çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar ve kendimi iyi hissettiriyorlar. Son derece profesyonel ve güler yüzlüler. Her şey için gerçekten sonsuz teşekkürler. 10.09.2020

A. Ç

.

Zeynep Şenel

.

Selin Oktay

.

Selin Ateş

.

Hatice Bayrak

.

Feyza Kabakçı

.

Zeynep Şenel

.

Betül Özdemir

İletişim Kanallarımız

Kültür Mah. Dr. Mustafa Enver Bey Cad. No:18 Doğan Apt Kat:1 Daire:1   35220 Alsancak-Konak/İZMİR
İzmir: (0232) 464 20 55 ve (0530) 877 10 57
Whatsapp: (0530) 877-10-57
dr@fatihsendag.com

İletişim Formu

Copyright © 2022 Prof. Dr. Fatih Şendağ www.fatihsendag.com.

Lütfen telefon numaranızı girin
sizi arayıp bilgi verelim.

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Doktora Danış Formu

Beni geri arayınız
Sizi aramamızı ister misiniz?

Whatsapp
Whatsapp iletişimi

Bana Ulaşın

Bana Ulaşın

Close