YAPRAK İNAL SEZER – 26.08.2020

Yıllık jinekolojik muayenede yumurtalıklarda (her ikisinde de) kist olduğu ve eğer gebelik düşünüyorsam bu kistlerin alınması gerektiği söylendiğinde hemen araştırmaya başladık böyle bir operasyonu kim yapar, gerekli mi diye.
Çaldığımız tüm kapılar, sorduğumuz tüm doktorlar etrafımızdaki tüm tanıdıklar tek adres olarak Prof.Dr. Fatih Şendağ’ı gösterdi.

En yakın zamana aldığımız rendavuyla hem kendisini hem ekibini tanıma fırsatı bulduk.Teşhis, soruların cevaplanması, sigorta ile ilgili süreçler, hastaneye yatış, ameliyat, sonrasındaki sorular kısacası başından sonuna tüm süreçte her türlü soruya cevap bulabildik.

Tüm süreci kafamızda hiç soru işareti olmadan tamamladık.
Bize bu sürecin bu kadar rahat geçmesini sağlayan başta Fatih bey ve Selda hemşireye çok teşekkürler.
Not: Bu satırlar hayatında ilk kez ameliyat olan biri tarafından yazıldı 
Sevgiler
Yaprak İNAL SEZER

YAPRAK İNAL SEZER

NURİYE ÖLMEZ YILMAZ – 27.08.2020

Bende yaklaşık 10 yıldır devam eden anemi rahatsızlığı vardı. Sürekli tedavi oluyordum, değerlerim biraz yükseliyordu fakat regl kanamalarımdan dolayı tekrar düşüyordu. Son iki yıldır ilaçlara karşı alerjim oldu, böyle olunca işim daha zor oldu. Birkaç kez eritrosit kan verildi ama tekrar düşüyordu değerlerim. Bütün jinekologlar histeroktomi öneriyorlardı. Ben çok korkuyordum olmaktan. Artık hemoglobinim 6 değerlerine düşünce korktum ve doktor arayışına başladım. Bir doktor arkadaşım Fatih Şendağ’ı önerdi ve geldim muayene oldum. Doktor bey’de operasyon şart dedi ve single port histerektomiden bahsetti, bana güven verdiği için evet dedim, üç gün sonra ameliyat oldum. Yalnız göbekten girilmişti, başka bir kesim yoktu, biraz ağrılarım oldu, iki gün hastanede kaldıktan sonra çıktım. Bugün bir haftam oldu, çok daha iyiyim. İyi ki bu kararı verip Fatih hocama ameliyat oldum diyorum. Çok teşekkür ediyorum hocam, iyi ki varsınız.

NURİYE ÖLMEZ YILMAZ

MELVİN YÜKSEL - 2020

Evrim Berberoğlu hanım’ın tavsiyesi ile Fatih Şendağ hocamızda ameliyata karar verdik. Ameliyat öncesi ve sonrası bize verdiği güven dolayısıyla hiç bir kaygı ve endişe yaşamadık.
Ameliyatımız sorunsuz ve başarılı geçmesi bizi çok mutlu etti. İlginizden dolayı çok teşekkür ederiz.

MELVİN YÜKSEL

ECE ÖZCAN – 27.08.2020

4 yıl önce miyom teşhisi aldım; Ancak ameliyat korkusu nedeniyle yıllarca öteledim. Kontrollerim sırasında miyomun 10cm oldupunu öğrenince korkum daha da arttı. Bu sefer kaçışım yoktu. BU aşamada bana kalan tek şey en iyi hocayı bulmak oldu. Fatih Hoca’ya gözüm kapalı ameliyatımı oldum. 10cm’lik kitleyi rahmime tek bir zarar gelmeden çıkardı. Hocama minnettarım iyi ki var 

ECE ÖZCAN

B.H 01.08.2020

Rahmimde oluşmuş olan 11cm ve 3cm’lik 2 miyomum için dört farklı doktora gittim.Tüm doktorlar alınmasından yanaydı fakat büyük miyomlar oldukları için sezeryan ile alabileceklerini söylediler. Araştırmalar sonucu miyomlarımı laparoskopik yöntemle alabilecek tek isim Fatih hocayı buldum.
Muayene sonrasında kendisine güvenim tamdı, Fatih hocayla bir sonraki görüşmemiz ameliyathanede oldu. Gerek ameliyat öncesi, gerek ameliyat sonrası tüm ilgileri için başta Fatih hoca olmak üzere tüm ekibine teşekkür ederim.

B.H

Fatih bey ile iletişime başka bir özel hastanedeki kontrolümden sonra doktorumun tavsiyesi üzerine tanıştım.
Daha sonra kuzenimin de miyom ameliyatını yapan doktor olduğunu öğrendim. O yüzden de daha bir güvenle girdim ameliyata. Ameliyat sırasında tam 10 tane miyom çıkarıldığını öğrendim. İyi ki de tavsiye üzerine Fatih bey’e geldim.
İnşallah en kısa zamanda da toparlanıp çocuk sahibi olmak için tekrar gelicem. Fatih Bey ve ekibine sonsuz teşekkürler ederim. İyi çalışmalar dilerim

10.09.2020 Esra Koyuncu

Esra Koyuncu

EMEL KESİKOĞLU
07 Eylül 2020

40 yaş 2 sezeryan sağlıklı doğumum var. 2016’daki 2. Sezeryan doğumum sonrası regl sonrası devam eden leke tarzındaki kanama şikayetim sonucu teşhisin dış merkezde ancak 4 yıl sonra konulabildi. (istmosel olarak)
İstmosel teşhisi alarak Prof. Dr. Ftaih Şendağ hocamıza başvurdum. Muayenehanesinde görev yapmakta olan Hayriye hanım ve Selda hanımın yakın ilgileri son derece nazikdi. Fatih hocamız tedavimi ötelemeden 5 gün sonraya operasyon rendavusu verdi. Ameliyat sorunsuz olarak gerçekleşti. Cerrahi sonrasındaki toparlanma sürecine göre 3. Bebek için tekrar Fatih Hocamızın görüşlerine başvuracağız.

EMEL KESİKOĞLU

Merhabalar ben A. Ç ,

Miyomlarla ilgili şikayetlerim hakkında Prof. Dr. Fatih Şendağ’a geldim.
Miyom boyutlarını daha önceden biliyordum ama ameliyattan hep kaçtım. Küçüleceğini umuyordum ama günden güne büyümeye devam ettiler. Diğer doktorlar hep açık ameliyat yapılması gerektiğini söylediler. Ben de ameliyat sonrası iyileşmek daha zor olduğu için açık ameliyat istemedim.
Arkadaşlarımın sayesinde Prof. Dr. Fatih Şendağ ile yollarımız kesişti. Kapalı ameliyat olacağını ve iyileşme sürecinin hızlı olacağını söyledi. Böylelikle ameliyata ikna oldum. Şu an 1 hafta oldu ameliyat olalı ve kendimi iyi hissediyorum.
Patoloji sonuçları da iyi çıktı. Bunun için Fatih beye, Selda Alphana, Hayriye Avcısoyluya çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar ve kendimi iyi hissettiriyorlar. Son derece profesyonel ve güler yüzlüler. Her şey için gerçekten sonsuz teşekkürler. 10.09.2020

A. Ç

.

Zeynep Şenel

.

Selin Oktay

.

Selin Ateş

.

Hatice Bayrak

.

Feyza Kabakçı

.

Zeynep Şenel

.

Betül Özdemir

.

Bengü Kutlu

.

Yeliz Sarıkalın

.

Işıl Lembet

.

İpek Özerinç

.

İkril Z.

.

Buket Çarpanalı

.

Özlem Arık

.

Yeliz Sarıkaya

.

Sevinç Güler

.

Sema Gür

.

Hilal Yüksek

.

Hatice Polat

.

Hatice Gür

.

Fatma Kantar

.

Deyim Kardaş

.

Deniz Sevi Turan

.

Buse Yılmaz

Birçok tavsiye ve araştırma üzerine Fatih hocayla tanışma fırsatında bulun dum.Benim içinde çok gergin ve ürkütücü olan ameliyat sürecini çok rahat ve sakin bir şekilde atlattım.Ameliyatımdan bir gün sonra gündelik işlerimi yapmaya devam ettim.Öncelikle bu titiz çalışmasından dolayı Fatih hocama ve günün hangi saatinde yazarsam yazayım bana dönüş yapan Selda hemşireye çok teşekkür ederim.Çok minnet size)

Seray Kocaman

Çikolata kistim ve miyomum olduğunun farkına ,hamile kalmayı düşündüğüm için gittiğim kontrolde vardım.Doktorum laporoskopik ameliyatın gebelik sansını artıtdığını ve bu ameliyatı en iyi yapacak kişin Prof Dr Fatih Şendağ olduğunu söyledi.İyiki sizi tavsiye etmiş.Ekibinize ve size bu süreçte vermiş olduğunuz destek için teşekkür ederim.

Sevcan Artun

Çanakkale geldim ve Fatih Şendağ doktorumdan çok memnun kaldım güleryüzü ve memnuniyetinden dolayı.Gayet başarılı bir doktor.İnşallah bebeğimizi kucamıza alınca daha çok sevinicez saygı ve sevgilerimizle.

Sibel Akbulut

Ameliyatımı başarıyla ve büyük zöenle gerçekleştiren,ameliyat sürecinde sonsuz güven veren sevgili Fatih Şendağ ve ekibine teşekkür ediyorum.

Nehir T.

Sevgili doktorum Fatih Şendağ’ı bulmak benim için tam bir mucize.Yıllardır yaşadığım sağlık problemimi,bu kadar sorunsuz atlatabileceğim hiç aklıma gelmezdi.Onun sayesinde hayata yeniden merhaba dedim.Bugüne kadar özel hayatımla ilgili yaşadıiğim tüm sıkıntılarımı,onun sihirli dokunuşlarıyal iyileşmeme sebep olduğu için ve benim artık yarınlarıma daha güçlü ve emin bir şekilde bakmamı sağladığı için kendisine minnettarım.Bundan sonraki hayalim evlilik ve anne olabilmek.Yaşadığım sıkıntılı süreci Fatih hocam sayesinde sorunsuz bir şekilde atlattığım için,artık hayallerime kavuşacağım günün çok yakın olduğunu hissediyorum ve diliyorum.Benim durumumu yaşayan herkese tavsiyem odur ki,kesinlikle hayatlarından ve hayallerinden vazgeçmesinler .Fatih Şendağ hocama ulaşşınlar.Ve hayatlarına sağlıklı bir şekilde devam etsinler.İyiki varsınız hocam.Size minnettarım.
Sevgilerimle

N.G

Birçok tavsiye ve araştırma üzerine Fatih hocayla tanışma fırsatında bulun dum.Benim içinde çok gergin ve ürkütücü olan ameliyat sürecini çok rahat ve sakin bir şekilde atlattım.Ameliyatımdan bir gün sonra gündelik işlerimi yapmaya devam ettim.Öncelikle bu titiz çalışmasından dolayı Fatih hocama ve günün hangi saatinde yazarsam yazayım bana dönüş yapan Selda hemşireye çok teşekkür ederim.Çok minnet size)

Mine Çankaya

İsmim Işıl Akyüz.Fatih hocama ve tüm ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.10 cn civarında bir myomum,başka bir miyomum birde kistim vardı.Şu an ameliyatımın 1.haftası bitti.Çok mutluyum,çok sağlıklıyım.
Selda hemşireye,Sevil hanıma tüm ameliyat ekibine en çokta Prof.Dr.Fatih.Şendağ hocama sonsuz TEŞEKKÜRLER.Fatih hocama gönül rahatlığıyla güvenin ,çok iyi bir doktor.Alanında bir numaralı bir uzman .Bizde kendisine tavsiyelerle geldik.
Hocam en derin teşekkürlerimi sunar,sağlık mutluluk dolu bir ömür dilerim sizlere

Işık Akyüz

DR.Fatih Şendağ;sorunsuz geçen ameliyatımda benimle 4 saat uğraştığı için kendisine çok teşekkür ederim.Yıllardır rahatszılığımla ilgili gitmediğim doktor kalmamıştı.Ve sonunda kendisiyle tanışma fırsatı buldum ve bir hafta gibi kısa bir sürede ayağa kalktım.İnşallah kendisiyle bundan sonra çocuk isteğim içinde bir arada olucam.Herşey için sonsuz teşekkürler.

Gamze Aydın

Sayın Fatih Hocam;
Yıllardır devam eden sıkıntılı sürecimi,başarılı bir operasyon ile çözdünüz.Neden ısrarla sizi tavsiye ettiklerini sizi tanıyınca daha iyi anladım.Sürecin başından sonuna gösterdiğiniz ilgi,nezaket ve güzel yaklaşımınız bana güç verdi.Herşey için çok teşekkür ediyorum.

Esra Güleryüz Türcan

Sayın Fatih Şendağ Hocam ve ekibi;
İlginiz ve emeğiniz için çok teşekkür ederim.Sayenizde sağlığıma kavuştum.

YÜKSEL DEDE

Sayın Prof Dr.Fatih Şendağ
Yaklaşık 20 senedir rahmimde büyük bir kist taşıyordum.
İstanbul Amerikan hastanesindeki doktoruma 19.01.2018 tarihinde kontrole gittiğimde bu kistin artık alınması gerektiğini,yoksa hayati bir tehlike oluşturacağını söyleyip size yönlendirdi.Sizi hiç tanımıyordum biraz araştırınca sizin ne kadar mükemmel bir doktor olduğunuz fikri oluştu.Syn Fatih Şendağ bana neyin olup olmayacağını çok anlaşılır bir şekilde anlattınız.Kistle b eraber rahim ve yumurtalığında alınması gerektiğini yoksa yaş itibariyle ileride bir problemle karşılaşabileceğimi anlattınız ve kapalı tabir edilen ameliyata karar verdik.
Syn Fatih Şendağ;sihirli ellerinizle yaptığınız başarılı ameliyatla hemen ertesi gün ayağa kalktım .Sonsuz teşekkürler.Doktorluğunuz dışında insanlığınız gülümsemeniz yardımlarınız ve her sorumuzu bıkmadan usanmadan cevaplanmanız enerjiniz beni ve ailemi çok mutlıu etti.Siz bu ülkenin kıymetli değerlerisiniz allah sizi nazarlardan korusun.26.Nisan 2018
Saygılarımla

SABİRE SIDIKA PAY

Sevgili Hocam;emeğinize sağlık,sayenizde ameliyata güvenle girmemi sağladığınız için sonsuz teşekkürler.Sizin güvencenizle daha iyi olacağıma inanıyorum.Umarım bundan sonraki yoldada yanımda olursunuz.Sayenizde ileride sizinle birlikte doğumumu gerçekleştirmek isterim.
Herşey için sonsuz teşekkürler.

PELİN ŞEN

Sevgili doktorum;
Sizinle 2010 yılında tanışmıştık.O yıl beni ilk miyomumdan kurtarmıştınız.Şimdide tekrar miyomumdan kurtardınız.Size ve güleryüzlü ekibinize çok ama çok teşekkür ederim.Siz Türkiye’de bulunması zor olan ender doktorlardansınız.Sizi çok seviyorum.

NEVİN ÖZCAN VARDAR

Beni sağlığıma kavuşturan Fatih Hocaya çok teşekkür ederim.
Fatih Hoca’nın verdiği güven sayesinde başarılı bir operasyonla kistimden kurtuldum.Birçok doktorun açık ameliyat olmam gerektiğini söylemesi ve olumsuz görüşlerine rağmen Fatih Hoca’nın sadece kistin alınmasına yönelik bir ameliyat olacağını belirtmesi ve hasta psikolojisinden anlayan olumlu yaklaşımı ameliyata güvnemenin verdiği rahatlıkla girmemi sağladı.Ameliyat sonrasıda hiç olmamış gibiydim.Kendisine ve ekibine herşey için çok teşekkür ederim.

NEVİN EŞMELİ

2 yıldır çekmiş olduğum ağrılardan dolayı sosyal hayattan uzaklaşmış va yaşam kalitem düşmüştü.Gaziantepte görev yaptığımdan oradaki doktorum siz Fatih beye yönlendirdi.Şimdi ameliyatı mı oldum.Ağrılarım geçti.Fatih bey size çok teşekkür ediyorum.Allah sizi karşımıza çıkardığı için kendimi çok sanşlı hissediyorum.Size ve ekibinize çok teşekkürler.Elinize emeğinize ve yüreğinize sağlık.Sonsuz sevgiler.

MELİHA ÖZMEN

‘Fatih Hocam’güven kelimesinin tam karşılığı gibi bir şey oldu bizim için.Emin ellerde olduğumuzun rahatlığıyla bir ameliyat süreci geçirdik.İlgininiz için çok teşekkürler.

EŞREF EMEL AYDOĞAN

Saygıdeğer doktorum,
Zorlu ve yorucu ameliyatımı büyük bir sabır,özveri ve başarıyla sonuçlandırıp ,çok kısa bir sürede iyileşmemi sağladığınız,yıllar öncesinde olduğu gibi sağlıklı ve zinde hissettirdiğniz için size ve tüm hastane personeline sonsuz teşekkürlerimi iletiyor,şifa dağıtan elleriniz dert görmesin diyorum.
En derin saygı ve sevgilerimle

AYŞEN OZAN

Ben Ayşe Yaşar;
Ameliyat olmadan önce çok karamsar va kaygılıydım.Taki Fatih hocayla tanışıncaya kadar.Bana güven verdi ve ameliyatımı o gerçekleştirdi.İyiki Fatih Hocayı tanımışım.Kusursuz bir ameliyat geçirdim.Bşarılı bir hocamız.Zaten tavsiye üzerine kendilerine geldim.İşini son derece ciddiye alan biri.İyiki varsınız Fatih Şendağ.Bundan sonra kendisi tanıdığım sıkıntısı olan arkadaşlarıma tavsiyeedeceğim.Tşkler her şey için

AYŞE YAŞAR

İletişim Kanallarımız

Şair Eşref Bulvarı 1408 Sok.
Meriç Ap. No.7 K.2 D.5 Alsancak / İzmir
İzmir: (0232) 464 20 55 ve (0530) 877 10 57
Whatsapp: (0536) 828 24 90
dr@fatihsendag.com

İletişim Formu

Copyright © 2020 Prof. Dr. Fatih Şendağ www.fatihsendag.com.

Lütfen telefon numaranızı girin
sizi arayıp bilgi verelim.

We are calling your phone

0:00

Thanks,
We will call you back soon.

Doktora Danış Formu

Beni geri arayınız
Sizi aramamızı ister misiniz?

Whatsapp
Whatsapp iletişimi

Bana Ulaşın

Bana Ulaşın

Close